GENZIE oficjalnie startuje! Poznaliśmy nowych członków projektu Friza

GENZIE oficjalnie startuje! Poznaliśmy nowych członków projektu Friza

Dziś o 17:00 na kanał GENZIE trafił wyczekiwany film rozpoczynający projekt. Wcześniej wiedzieliśmy, że w odcinku pojawią się zwycięzcy programu "Twoje 5 Minut" - Hania, Bartek i Faustyna. Projekt miały zasilić jednak kolejne dwie osoby! Jesteście ciekawi kto to?


Program "Twoje 5 Minut" od Friza miał wyłonić dwóch zwycięzców, którzy mieli następnie dołączyć do projektu GENZIE, czyli "nowej Ekipy", która zamieszka pod jednym dachem i przez rok będzie tworzyła wspólnie materiały na YouTube. Ostatecznie wysoki poziom uczestników show Karola wpłynął na to, że Friz wraz z Wujkiem Łuki zdecydowali się wybrać do projektu aż trzy osoby - Hanię, Bartka i Faustynę.

GENZIE finalnie miało składać się z 5 członków, którzy zamieszkają w czterech pokojach w wielkim domu. Widzowie słusznie spekulowali zatem, że projekt zasili jeszcze para YouTuberów. Tak też się stało, a do GENZIE dołączył Mortalcio wraz ze swoją dziewczyną - Kartonii.W pierwszym materiale projektu piątka YouTuberów opowiedziała więcej o tym, jak będzie wyglądało wspólne nagrywanie oraz podpisała oficjalny roczny kontrakt z Ekipą. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że filmy na kanał GENZIE z drobnymi wyjątkami będą trafiały na YouTube codziennie o godzinie 17:00.

 

Co uważacie o składzie projektu GENZIE? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.