Gargamel nie odpuszcza - tym razem odpowiada na tłumaczenia Wardęgi

Gargamel nie odpuszcza - tym razem odpowiada na tłumaczenia Wardęgi

Sprawa Wardęgi i Gargamela trwa od dobrych kilku dni. Zaczęło się od filmu tego drugiego, który skomentował film Sylwestra. Później przyszedł czas na livestream SA Wardęgi z tłumaczeniami. Teraz obiecany materiał na temat zatrzymania Sylwka publikuje Gargamel.


Zapewne jesteście bardzo dobrze poinformowani w całej sprawie. Jeśli jednak coś do tej pory was w tym temacie ominęło, zapraszamy was do naszego poprzedniego artykułu, do którego przejedziecie klikając tutaj. To w nim komentujemy odpowiedź Wardęgi jak i przedstawiamy nasze poprzednie wpisy na ten temat.

Od czasu tej "dramy", kontakt między twórcami był utrudniony o czym Sylwester poinformował w poście na swoim profilu:Między innymi właśnie dlatego, w sobotę rano Sylwester rozpoczął livestream z przedstawieniem całego surowego materiału nagranego podczas zatrzymania na parkingu. Odnosi się on do każdej sekundy nagrań i porównuje je do poprzednich słów Gargamela.Tak jak Gargamel zapowiedział, dziś pojawił się jego materiał z odpowiedzią na słowa Wardęgi. Twórca komentuje poszczególne fragmenty tłumaczeń Sylwestra. Do tego dopowiada wiele nowego od siebie. Publikuje screeny, zdjęcia znaków parkingowych czy przypisy prawa. Zobaczcie materiał sami:Obecnie trwa livestream Sylwestra, który omawia cały powyższy film. Jak się okazuje, Gargamel w wielu sprawach nie ma racji. Wardęga zapowiada także, że ujawni screeny rozmów ze znajomymi twórcy - m.in. z Generatorem Frajdy.

(Transmisja została już zakończona. Póki co jej archiwum nie jest dostępne i nie wiadomo czy Sylwester postanowi je opublikować)Aktualizacja - 23:15 

Wardęga zapowiedział, że po nowym materiale Gargamela nie wyklucza rozpoczęcia sprawy sądowej. Nie powiedział jednak nic więcej na ten temat.

Aktualizacja - 23:21

Po obejrzeniu fragmentu filmu Gargamela, w którym twórca mówi, że to jego ostatni film podczas tej "dramy", Sylwester od razu zmienił zdanie. Zapowiedział, że nie zamierza w takim razie już dalej komentować tego co powiedział Gargamel i uważa sprawę za zakończoną.

Aktualizacja - 23:28 

Livestream Sylwestra dobiegł końca. W szczytowym momencie oglądało go ponad 26 tysięcy osób. Prawdopodobnie był to jego ostatni materiał na ten temat.

Aktualizacja - 23:57

Na profilu Wardęgi pojawił się post, w którym YouTuber powtarza słowa z końca transmisji uważając sprawę za zamkniętą. Przypomina przy tym, że propozycja wspólnego wyjazdu do schroniska jest nadal aktualna.Aktualizacja - 00:36

Wyżej umieszczona transmisja została już opublikowana. Teraz dostępna jest poniżej (w 1:22:00 rozpoczyna się analiza filmu). 

TEN ARTYKUŁ JEST NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANY - ODŚWIEŻ WKRÓTCE STRONĘ PO WIĘCEJ INFORMACJI


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg