Gargamel i Generator Frajdy poprowadzili Zapytaj Beczkę - zdania widzów podzielone

Gargamel i Generator Frajdy poprowadzili Zapytaj Beczkę - zdania widzów podzielone

Na najnowsze Zapytaj Beczkę widzowie Krzysztofa Gonciarza musieli czekać 3 miesiące. Dzisiaj pojawił się kolejny odcinek jednej z najpopularniejszych komediowych serii na polskim YouTube, jednak tym razem ponownie nie zobaczyliśmy w nim znanego nam dobrze głównego prowadzącego. 
Wszystko za sprawą kolejnego zastępstwa! Jeśli śledzicie kanał Gonciarza, na pewno pamiętacie gościnny występ Gargamela w programie Zapytaj Beczkę. W zeszłym roku wraz z Mietczyńskim poprowadził on 132 odcinek programu zatytułowany "Najgorsze Zapytaj Beczkę", który został obejrzany do tej pory już ponad milion razy.


Dzisiaj kolejny raz GargamelVlog "przejął" kanał prowadzony przez Gonciarza, a przy nagrywaniu odcinka pomógł mu Generator Frajdy. W filmie pojawili się też inni członkowie "Meme Familii".


Widzowie nie do końca są jednak zadowoleni z kolejnego zastępstwa i wciąż czekają na powrót Krzysztofa Gonciarza. Po krótkim czasie od opublikowania materiału pod filmem było 5 tysięcy łapek w górę, przy czym aż 2 tysiące w dół. W komentarzach duża liczba osób wspominała, że chciałaby zobaczyć na kanale Gonciarza, a nie kolejny raz innego twórcę.
Pierwsza łapka w dół jaką dałem w tej serii. Większych ameb nie było Krzysiu? NO JA PRZEPRASZAM BARDZO KIEDY W ZAPYTAJ BECZKĘ BĘDZIE KRZYŚ!?!

NIEŚMIESZNE i nudne niestety ;--;. Oddajcie nam Krzysia albo jakieś lepsze zastępstwo!

Nie dałem rady obejrzeć nawet połowy. Nuda i siermięga, i żeby nie było to nic nie mam do tej dwójki. Po prostu jest nudno i drętwo, to nie jest zapytaj beczke koledzy, czekamy na ZB z Krzyśkiem :)

Mimo tego, nie zabrakło wielu pozytywnych komentarzy - głównie tych od szerokiego grona widzów Gargamela. Wiele osób stwierdziło, że czekało na ten duet w kultowym Zapytaj Beczkę. A wy, co sądzicie o najnowszym odcinku Zapytaj Beczkę?
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.