Już niedługo Gargamela będziemy mogli usłyszeć w radiu

Już niedługo Gargamela będziemy mogli usłyszeć w radiu

Osoby nagrywające materiały na YouTube i cieszące się większą popularnością często mają okazję występować w telewizji bądź udzielać wywiadu w radiu. Coraz częściej zdarza się jednak, że ludzie kojarzeni tylko w świecie internetu nie tylko chwilowo są obecni gdzie indziej niż w sieci, lecz również prowadzą własne programy oraz audycje.
Do tego grona niedługo dołączy Gargamel, którego już od początku lipca będziemy mogli słuchać regularnie w radiu Czwórka, gdzie prowadzić będzie własną audycję radiową "POGŁOS". Na ten moment wiadomo tylko tyle, że odbywać się będzie ona w każdy piątek o 16:00 począwszy od 7 lipca. Z tej okazji przygotowany został ciekawy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.Sam Gargamel na razie nie wypowiedział się obszernie na temat tytułowego faktu, lecz z posta, jaki opublikował na swoim profilu wnioskować możemy, że powoli spełnia się jego cel - "w końcu się udało. pchamy kulturę w tym kraju". My oczywiście nie możemy doczekać się pierwszej audycji oraz gratulujemy twórcy tego sukcesu!

 

Co sądzicie o tym nowym projekcie Gargamela? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!