Już niedługo Gargamela będziemy mogli usłyszeć w radiu

Już niedługo Gargamela będziemy mogli usłyszeć w radiu

Osoby nagrywające materiały na YouTube i cieszące się większą popularnością często mają okazję występować w telewizji bądź udzielać wywiadu w radiu. Coraz częściej zdarza się jednak, że ludzie kojarzeni tylko w świecie internetu nie tylko chwilowo są obecni gdzie indziej niż w sieci, lecz również prowadzą własne programy oraz audycje.
Do tego grona niedługo dołączy Gargamel, którego już od początku lipca będziemy mogli słuchać regularnie w radiu Czwórka, gdzie prowadzić będzie własną audycję radiową "POGŁOS". Na ten moment wiadomo tylko tyle, że odbywać się będzie ona w każdy piątek o 16:00 począwszy od 7 lipca. Z tej okazji przygotowany został ciekawy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.Sam Gargamel na razie nie wypowiedział się obszernie na temat tytułowego faktu, lecz z posta, jaki opublikował na swoim profilu wnioskować możemy, że powoli spełnia się jego cel - "w końcu się udało. pchamy kulturę w tym kraju". My oczywiście nie możemy doczekać się pierwszej audycji oraz gratulujemy twórcy tego sukcesu!

 

Co sądzicie o tym nowym projekcie Gargamela? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Boxdel opowiada o pracy u jednego z najbogatszych Polaków!

Bitcoin rekordowo drogi!

Elon Musk i SpaceX dostarczą światu superszybki Internet!

Ciemny motyw na YouTube dostępny także na urządzeniach mobilnych?

Tede zaczepia Multiego. Jest odpowiedź!

Messenger już z reklamami!