Gangnam Style nie jest już najpopularniejszym filmem na YouTube!

Gangnam Style nie jest już najpopularniejszym filmem na YouTube!

O tym, że video do piosenki "Gangnam Style" niedługo nie będzie już najpopularniejszym filmem na YouTube pisaliśmy już jakiś czas temu. To właśnie w ostatnich godzinach teledysk do piosenki "See You Again" wyprzedził koreański klip i został nowym liderem na liście materiałów z największą ilością wyświetleń na portalu!
"Gangnam Style" na YouTube zadebiutowało 15 lipca 2012 roku i już kilka miesięcy później stało się najpopularniejszym teledyskiem. Piosenka była znana i śpiewana na całym świecie. W ciągu 5 lat PSY pod swoim video zdobyło 2,894 miliarda wyświetleń oraz prawie 13 milionów łapek w górę.


Teraz jednak "Gangnam Style" straciło pozycję najpopularniejszej piosenki na świecie, a wszystko za sprawą "See You Again", które właśnie przejęło ten tytuł. Teledysk do tego utworu na YouTube pojawił się 6 kwietnia 2015 roku, a jego popularność stale rosła. Utwór z ścieżki dźwiękowej filmu "Szybcy i wściekli 7" próg 2 miliardów przebił we wrześniu 2016 roku i od tego czasu w znacznym tempie zbliżał się do koreańskiego hitu.

Aktualnie powyższy klip posiada 2,896 odtworzeń, co czyni go pierwszym filmem na świecie pod względem liczby wyświetleń!Warto wspomnieć także o tym, że liderów stale goni kawałek "Despacito", który w zaledwie 6 miesięcy został obejrzany 2,3 miliarda razy i na tę chwilę znajduję się na 5 miejscu. Już za jakiś czas piosenka może walczyć nawet o podium i zmierzyć się z "See You Again". Jeśli liczba jego wyświetleń dalej będzie rosła w takim tempie, to teledysk ma szansę powalczyć o to miejsce jeszcze w te wakacje.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.