Gdzie trenują najlepsi zawodnicy CS:GO? - Zobaczcie jak wyglądają ich gamingowe domy!

Gdzie trenują najlepsi zawodnicy CS:GO? - Zobaczcie jak wyglądają ich gamingowe domy!

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają przygotowania najlepszych zawodników i ich drużyn do turniejów w CS:GO? Większość z nich trenuje w swoich "gaming house'ach", gdzie odbywają się ich bootcampy i treningi. Specjalnie dla Was wybraliśmy te "gamingowe" obiekty, które według nas są naprawdę warte uwagi. 


 

Virtus.pro 


Dla Virtusów własne miejsce treningowe było ostatnio czymś nowym. Ich wcześniejsze bootcampy odbywały się w zwykłych mieszkaniach, jednak w tym roku po raz pierwszy mieli oni okazję ćwiczyć jak inne drużyny, które z tego pomysłu korzystają już od dłuższego czasu. Yota Arena, w której trenowali zawodnicy, to istny raj dla graczy. Na miejscu znajduje się miejsce do ćwiczeń zarówno przed komputerem, jak i tych, w których naprawdę użyć trzeba siły. Gracze dostali również miejsce do odpoczynku po wyczerpujących przygotowaniach do zbliżających się turniejów. Więcej zdjęć znajdziecie w naszym artykule.
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Kim jest najbogatszy YouTuber według magazynu Forbes?

Mandzio wyjaśnia przyczynę swojej nieobecności

Forbes przedstawia TOP 10 najbogatszych YouTuberów!

Steam przestaje honorować płatności BitCoinem

Sprawdź swoje statystyki Spotify z 2017 roku!

Pomysły na świąteczne prezenty ze sklepów YouTuberów!