Transmisja z pierwszego turnieju Games Clash Masters już jutro!

Transmisja z pierwszego turnieju Games Clash Masters już jutro!

Już jutro rozpoczną się pierwsze eliminacje do finałów Games Clash Masters. Przez dwa dni między czterema wielkimi polskimi drużynami rozgrywać się będą mecze, które będą transmitowane na żywo w profesjonalnym studiu. 


Relację z eliminacji do finałów Games Clash Masters można będzie śledzić na Twitchu, a będzie co oglądać, bo mecze będą transmitowane z profesjonalnego studia.

Jednak najważniejsze jest to, kto zagra. Są to zespoły: AGO Esports, PACT, Pride i Seal Esports. Pierwszy mecz zostanie rozegrany o 19:30, a przebieg rozgrywek skomentują znani komentatorzy: Maciej 'sawik' Sawicki, Adam 'destru' Gil oraz Mateusz 'HaX' Ogonowski.Niemniej ważne jest to, o co zagrają te zespoły. Mianowicie zwycięzcy będą mieli szansę zagrać w finałach Games Clash Masters w Gdyni, które odbędą się w dniach 28-30 września. Pula nagród tych zawodów wynosi aż 100 tysięcy dolarów - jest więc o co walczyć.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.