Turniej Games Clash Masters już w ten weekend!

Turniej Games Clash Masters już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend w Gdyni odbędzie się wydarzenie Games Clash Masters, podczas którego zobaczymy znane zespoły CS:GO z Polski oraz z zagranicy. Przez trzy dni w gdyńskiej Arenie osiem drużyn powalczy o tytuł pierwszego zwycięzcy turnieju oraz część z puli 90.000 dolarów. 


Od początku czerwca do końca sierpnia 8 zaproszonych drużyn oraz ponad 100 zapisanych ekip rozgrywało eliminacje online i offline. Wyłoniły one cztery najlepsze teamy. Druga połowa finałowego składu została zaproszona przez organizatorów. Kto powalczy o zwycięstwo? 8 najlepszych ekip to AGO Esports, Team Kinguin, x-kom team, PACT, Heroic, Sprout, Red Reserve oraz  Fragsters. Zespół, który podczas turnieju zajmie pierwsze miejsce, zasili swoje konto kwotą 50 tysięcy dolarów. 

Turniej CS:GO to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie, jednak podczas eventu czeka na widzów o wiele więcej. Dodatkowe atrakcje to między innymi strefa spotkań z profesjonalnymi graczami biorącymi udział w finałach, festiwal Grill z foodtruckami czy strefa free2play Fortnite. 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.