Gambrinus opuszcza szeregi kanału TVGRY

Gambrinus opuszcza szeregi kanału TVGRY

Grzegorz Bobrek, znany także jako Gambrinus, odchodzi z kanału TVGRYpl. Jak dowiadujemy się z komunikatu redakcji GRYOnline, jego obowiązki przejmie Michał Mańka.


TVGRY to niewątpliwe jeden z najpopularniejszych kanałów gamingowych na polskim YouTube. Popularność nie wzięła się z nikąd, bowiem twórcy tvgry.pl od lat dostarczają wysokiej jakości treści, które docenia szeroka społeczność kanału. TVGRYpl to na ten moment blisko 1,3 mln subskrybentów oraz miliard wyświetleń wszystkich filmów. Teraz kanał czeka jednak istotna zmiana, bowiem dotychczasowy szef TVGRY zdecydował się opuścić szeregi zespołu.

Informacja została przekazana przez samego Grzegorza w komunikacie zamieszonym na mediach społecznościowych. Czytamy w nim m.in.:
To był niesamowicie rozwijający projekt i czuję dumę, że tak długo prowadziłem najlepszą ekipę polskiego YouTube'a. 11 lat GRY-OnLine.pl, z czego 8 lat w TVGRY – momentami brzmi to niewiarygodnie. Bardzo za ten czas całej ekipie DZIĘKUJĘ. Nie jest to nawet czas pożegnań. Na pewno spotkamy się jeszcze na innych wiedźmińskich szlakach.
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Grzegorz Bobrek (@grzegorz.bobrek)


Fani TVGRY nie powinni mieć jednak powodów do niepokoju, bowiem Grzegorza zastąpi Michał Mańka, który w GRY-OnLine.pl jest od 2015 roku, a od stycznia 2019 roku prowadzi TvFilmy. Co jednak dalej z przyszłością Gambrinusa?

Grzegorz zapowiada "przejście na swoje". W najbliższych miesiącach na kanał TVGRY na YouTube trafią ostatnie przygotowane przez niego materiały, natomiast dalej twórca zamierza skupić się na rozwoju własnego kanału historycznego. Do tego w oświadczeniu czytamy o planach dotyczących wystąpień oraz warsztatów edukacyjnych dla biznesu, a także innych projektach związanych z gamingiem.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.