Futbolove z widzami wspiera Arka Milika. Piłkarz dziękuje!

Futbolove z widzami wspiera Arka Milika. Piłkarz dziękuje!

Dosłownie kilka dni minęło od pechowego urazu piłkarza reprezentacji polski - Arka Milika. Piłkarz na co dzień grający we włoskim Napoli doznał kontuzji więzadeł krzyżowych przednich, które wykluczają go z gry na prawdopodobnie pół roku. Dominik z kanału Futbolove razem z widzami postanowił wesprzeć zawodnika.


Końcówka pierwszej połowy eliminacyjnego meczu do Mistrzostw Świata w Rosji. Polska reprezentacja mierzy się z Danią. Tuż przy polu karnym Duńczyków, Arek Milik walczy bark w bark z Jannikiem Vestergaardem. Upada i nie wstaje. Od początku widać, że coś nie tak. Kilka godzin po meczu już wiadomo, że kontuzja jest jak wyrok. Na boisku ujrzymy go dopiero w przyszłym roku.


Widzowie Dominika postanowili zainicjować akcję #wspierAMy, którą od razu podchwycił YouTuber. Po kilkudziesięciu godzinach film został opublikowany, a zobaczył go sam Arek Milik, który postanowił podziękować za pomocą swojego fanpage’a na Faceboku.

To nie taka pierwsza akcja Dominika. Po Mistrzostwach Europy postanowił podziękować razem z widzami naszej reprezentacji za wspaniałe występy i awansowanie do czołowej ósemki w turnieju.
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.