Futbolove szykuje powrót na YouTube

Futbolove szykuje powrót na YouTube

Twórca kanału Futbolove zapowiedział, że już niedługo powróci na YouTube. Ostatni materiał opublikował ponad cztery lata temu.


Dominik Szarek to dosyć znana persona na piłkarskiej scenie polskiego YouTube'a. Swego czasu tworzył popularny kanał Futbolove, na którym publikował materiały dotyczące np. najbardziej znanych graczy czy ciekawostek ze świata sportu. Od czterech lat na profilu nie pojawił się jednak żaden film.

Jak się jednak okazuje, już niedługo będziemy świadkami reaktywacji projektu. Dominik poinformował na Facebooku, że w końcu odpowiedział sobie na pytanie dotyczące istoty całego przedsięwzięcia. Widzowie spodziewać się mogą historii o piłce nożnej pełnych miłości i pasji.Kiedy możemy spodziewać się pierwszego filmu po długiej przerwie? Tego na razie nie wiadomo. Twórca przygotowuje na razie studio i prosi o cierpliwość.

 

Czekacie na powrót Futbolove? Dajcie znać w komentarzach! 


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.