YouTuberzy warci polecenia - Fun And Drive

YouTuberzy warci polecenia - Fun And Drive

Jak co weekend chcemy wam przedstawić kolejny artykuł z serii "YouTuberzy warci polecenia". W ramach cyklu co tydzień polecamy najciekawsze i najbardziej wartościowe małe kanały, które można znaleźć na YouTube. W zeszłym tygodniu pisaliśmy o "Slovianie", u którego na kanale znajdziecie rap na tematy związane z grami komputerowymi. Dzisiaj chcemy zaprezentować wam kanał "Fun And Drive", z którego dowiecie się wiele o motoryzacji.


Kanał "Fun And Drive" został założony we wrześniu tego roku i od tego momentu zgromadził już 3 tysiące subskrybentów. Kluczem do ich tak szybkiego rozwoju może być to, że jak sami o sobie piszą - prezentują samochody jak nigdy przedtem. Oglądając ich film, możemy zobaczyć, jak wiele wiedzy na temat motoryzacji posiada prowadzący oraz każdy z pewnością doceni to, jak estetycznie są nagrane i zmontowane filmy. Wszystko wieńczą piękne i szybkie samochody oraz wspaniała jakość. Na kanale znajdziemy wiele testów i recenzji przeróżnych samochodów, od eleganckich i dostojnych, po szybkie sportowe modele. W ich filmach występują również inni YouTuberzy, tacy jak np. FitLovers. Jeżeli zatem chcecie dowiedzieć się nieco o wyjątkowych modelach samochodów oraz zobaczyć, jak radzą sobie na drogach, doskonale trafiliście. Wysoki poziom kanału mogą potwierdzić liczne komentarze widzów, którzy chwalą prowadzącego, jak i całą ekipę pracującą nad produkcją materiałów.


Przez trzy miesiące prowadzenia kanału zdobyli sporą jak na tak krótki czas, ilość subskrybentów. Trzy tysiące fanów śledzi ich kanał, a filmy oglądane są przez znacznie większą liczbę osób. Trzy najpopularniejsze filmy na ich kanale, czyli "TO ONI UKRADLI AUDI R8 LMS GOSI RDEST!", "Wyprzedzanie PRAWĄ STRONĄ!" oraz "Lamborghini URUS" zgromadziły łącznie prawie 20 tysięcy wyświetleń. Materiały gromadzą również bardzo dużą ilość łapek w górę, co nie dziwi patrząc na jakość tego, co "Fun And Drive" prezentuje swoim widzom. Ważnym faktem, o którym należy wspomnieć, jest cel wszystkich pieniędzy, jakie kanał zdobywa z wyświetleń i reklam. Ekipa zdecydowała się, aby wszystko, co uda się zarobić z kanału przekazać na wparcie dla Poli, która walczy z białaczką. Cel kanału jest zatem bardzo szczytny, więc warto, chociaż na chwilę zajrzeć i sprawdzić, czy znajdziemy tam coś, co nas zainteresuje. A o to z pewnością nie będzie ciężko.


Poza YouTube "Fun And Drive" można obserwować również w innych mediach społecznościowych, między innymi na Facebooku, gdzie ich fanpage zgromadził ponad 1600 polubień. Znajdziecie tam nie tylko przypomnienia o najnowszych filmach, lecz również wiele dodatkowych treści, zdjęć i informacji związanych z kanałem. To jednak nie wszystko, "Fun And Drive" istnieje również na Instagramie. To konto będzie idealnym miejscem dla fanów pięknych fotografii oraz szybkich i eleganckich samochodów. Nic zatem dziwnego, że profil niedługo będzie miał 5 tysięcy obserwujących. Kanał "Fun And Drive" udowadnia, że dużo ciężkiej pracy włożonej, by jakość i informacje zawarte w filmach były na wysokim poziomie owocuje dużym zainteresowaniem widzów i sporymi przyrostami subskrybentów. Jeżeli zatem interesujecie się motoryzacją, chcecie dowiedzieć się ciekawych informacji na temat konkretnych modeli samochodów i chcecie być na bieżąco w tym świecie, koniecznie zasubskrybujcie kanał "Fun And Drive". Możecie to zrobić, klikając tutaj. Zachęcamy was do odwiedzenia tego kanału, a twórcom życzymy powodzenia w dalszym rozwoju.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.