Friz znalazł się na liście 40 najmłodszych milionerów w Polsce

Friz znalazł się na liście 40 najmłodszych milionerów w Polsce

Jak podaje oficjalny kanał informacyjny EKIPY, Friz trafił na listę 40 najmłodszych milionerów w Polsce według tygodnika Wprost. Karol Wiśniewski został tym samym pierwszym twórcą internetowym, który zadebiutował na liście.


Lista tygodnika Wprost to zestawienie 40 najbogatszych Polaków przed czterdziestką. Na liście znaleźli się twórcy popularnych biznesów, piłkarze, a także po raz pierwszy twórcy internetowi. Wśród nich takie nazwiska jak Mateusz Juroszek (właściciel STS), Olga Malinkiewicz (wynalazca taniej metody wytwarzania drukowanych ogniw słonecznych) czy Grzegorz Krychowiak (piłkarz reprezentacji Polski i FK Krasnodar).

Do znanych nazwisk dołączył w tym roku po raz pierwszy Friz, a także Łukasz "Wujek Łuki" Wojtyca, który jest managerem YouTubera. Jest to wielki sukces internetowych twórców, który obrazuje poniekąd to, co udało się osiągnąć Ekipie w ciągu ostatnich lat.Jak dowiadujemy się z raportu, aby znaleźć się na liście "40", trzeba było mieć... 53 mln złotych! 

 

Gratulacje!


Źródło: Wprost
Fotografia: Nowciax 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.