Friz z własnym programem internetowym

Friz z własnym programem internetowym

Ruszył program internetowy "TWOJE PIĘĆ MINUT", który ma na celu wyłonienie dwóch osób najlepiej nadających się na bycie influencerami. Wybierze ich Friz oraz kilku innych członków jury.


Na głównym kanale Friza pojawił się pierwszy odcinek serii "TWOJE PIĘĆ MINUT". Jest to program internetowy, w którym 13 osób z całej Polski walczy o przejście do - owianego jeszcze tajemnicą - projektu "GENZIE". Tego zaszczytu dostąpi tylko dwójka uczestników najlepiej nadających się na influencerów.

Program podzielony zostanie na dwa etapy. Pierwszy z nich potrwa 10 odcinków, gdzie odpadnie pięć osób. Reszta "powalczy" dalej, aż w końcu zostanie tylko dwójka. W premierowym materiale możemy zobaczyć prezentację uczestników, losowanie pokoi oraz pierwsze grupowe wyzwania.Nikt jeszcze nie odpadł, lecz stanie się to już jutro o godzinie 18:00, kiedy zadebiutuje drugi epizod - tym razem spodziewać się go możemy na kanale "GENZIE". Wtedy też uczestnicy zmierzą się m.in. w teleturniejach. Pojawi się także gość specjalny, o którym jednak niewiele wiemy (najprawdopodobniej będzie to ReZi)

Trudno oczywiście przewidzieć jak potoczą się losy osób biorących udział w przedsięwzięciu, ale nie da się ukryć, że całość robi naprawdę ogromne wrażenie i raczej mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw.

 

Co sądzicie o nowym projekcie Friza? Dajcie znać w komentarzach!


 

 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.