Friz otworzył nowy kanał. Nowe projekty YouTubera już wkrótce

Friz otworzył nowy kanał. Nowe projekty YouTubera już wkrótce

Friz postanowił otworzyć nowy kanał i już opublikował na nim pierwszy materiał. Na jego łamach poinformował o kilku nadchodzących projektach.


"TAJNY PROJEKT" to nowy kanał Karola Wiśniewskiego. Możemy oglądać na nim już pierwszy materiał, w którym twórca zdradza nieco informacji na temat samego celu istnienia profilu.

Jak się okazuje, Friz pracuje nad dwoma nieogłoszonymi jeszcze projektami. Pierwszy z nich ukaże się jeszcze we wrześniu (a dokładniej w ostatnim tygodniu miesiąca) i tak naprawdę niewiele więcej o nim wiadomo. Drugi to z kolei stuprocentowa tajemnica.Patrząc na wcześniejsze pomysły Ekipy możemy być jednak pewni, że zostaniemy chociaż trochę zaskoczeni. To bowiem pierwszy raz, kiedy Friz specjalne tworzy nowy kanał dla nowych treści. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i zasubskrybować kanał "TAJNY PROJEKT".

 

Odkryliście już nowy kanał Friza? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.