Friz i historia łapania pierwszego w Polsce tak rzadkiego Pokemona!

Friz i historia łapania pierwszego w Polsce tak rzadkiego Pokemona!

Wczoraj na kanale Friza pojawił się film z emocjonującymi wieściami dla każdego fana Pokemon Go! Złapany został bowiem wyjątkowo rzadki Pokemon, a był nim Snorlax 100% IV! Koniecznie musicie poznać tę historię, tym bardziej, że wszystko zostało dokładnie udokumentowane.


We Wrocławiu "zespawnował" się Snorlax, jednak nie był on zwykły. Wirtualny stworek posiadał całe 100% IV (IV - Individual Values, predyspozycja danego Pokemona do posiadania jak największej siły) co spowodowało niemałe zamieszanie. Złapania kieszonkowego potwora i nagrania całego zajścia, podjęła się jedna z wrocławskich grup Poke-trenerów. Niestety Friz nie był w stanie zdobyć Snorlaxa osobiście, ale na szczęście mógł liczyć na zaprzyjaźnionych łapaczy, którzy wszystko nagrali!W materiale YouTubera słyszymy, że taki przypadek najprawdopodobniej pojawił się po raz pierwszy w Polsce. To fenomen na skalę krajową, nikt nie potwierdził jeszcze przez cały czas istnienia gry takiego zjawiska. W dalszej części filmiku zobaczymy przebieg łapania wirtualnego stworka. Cały incydent zarejestrowała kamerka samochodowa. W okolice osiedlowego przystanku, przyjechały jeszcze dwa auta. Byli to ludzie pragnący wytropić i złapać Snorlaxa. Podczas radosnych okrzyków graczy słychać, jak jeden z nich mówi, że specjalnie wyrwał się z pracy, aby dojechać na „łowy”. Gratulacje dla wszystkich osób zaangażowanych w łapanie tego wyjątkowego Pokemona.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.