Friz i historia łapania pierwszego w Polsce tak rzadkiego Pokemona!

Friz i historia łapania pierwszego w Polsce tak rzadkiego Pokemona!

Wczoraj na kanale Friza pojawił się film z emocjonującymi wieściami dla każdego fana Pokemon Go! Złapany został bowiem wyjątkowo rzadki Pokemon, a był nim Snorlax 100% IV! Koniecznie musicie poznać tę historię, tym bardziej, że wszystko zostało dokładnie udokumentowane.


We Wrocławiu "zespawnował" się Snorlax, jednak nie był on zwykły. Wirtualny stworek posiadał całe 100% IV (IV - Individual Values, predyspozycja danego Pokemona do posiadania jak największej siły) co spowodowało niemałe zamieszanie. Złapania kieszonkowego potwora i nagrania całego zajścia, podjęła się jedna z wrocławskich grup Poke-trenerów. Niestety Friz nie był w stanie zdobyć Snorlaxa osobiście, ale na szczęście mógł liczyć na zaprzyjaźnionych łapaczy, którzy wszystko nagrali!W materiale YouTubera słyszymy, że taki przypadek najprawdopodobniej pojawił się po raz pierwszy w Polsce. To fenomen na skalę krajową, nikt nie potwierdził jeszcze przez cały czas istnienia gry takiego zjawiska. W dalszej części filmiku zobaczymy przebieg łapania wirtualnego stworka. Cały incydent zarejestrowała kamerka samochodowa. W okolice osiedlowego przystanku, przyjechały jeszcze dwa auta. Byli to ludzie pragnący wytropić i złapać Snorlaxa. Podczas radosnych okrzyków graczy słychać, jak jeden z nich mówi, że specjalnie wyrwał się z pracy, aby dojechać na „łowy”. Gratulacje dla wszystkich osób zaangażowanych w łapanie tego wyjątkowego Pokemona.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!