Friz rozpoczął drugą edycję programu Twoje 5 Minut

Friz rozpoczął drugą edycję programu Twoje 5 Minut

Twoje 5 Minut to program autorstwa Karola "Friza" Wiśniewskiego. Pierwszy sezon show miał swoją premierę we wrześniu 2021 roku. Zwycięzcy internetowego programu, wkrótce poźniej stworzyli kanał GENZIE, który radzi sobie na YouTube naprawdę dobrze. Teraz do ekipy twórców ma szansę dołączyć nowa osoba, która przy okazji zgarnie 100 tysięcy złotych. Jak to możliwe?


Wszystko za sprawą tego, że w końcu nadeszła druga edycja Twoje 5 Minut. Friz podzielił się planami kontynuacji show już wiele miesięcy temu. Później ruszyły pierwsze zapisy uczestników, casting oraz ostatecznie nagrania programu. Dziś nadszedł jednak ten dzień, w którym T5M 2 doczekało się swojej premiery na YouTube.

Dokładnie o 15:00 na kanale Friza opublikowany został ponad półtoragodzinny materiał, który stanowi pierwszy odcinek nowej serii. W filmie poznaliśmy wszystkich uczestników programu oraz zobaczyliśmy pierwsze zadania, w których osoby zmuszone są albo ze sobą rywalizować, albo wspołpracować. W ramach odcinka, poznaliśmy także pierwszą osobę, która odpadła z drugiej edycji T5M. W komentarzach pod materiałem i na innych mediach społecznościowych, widzowie odnoszą się do tego, co wydarzyło się w pierwszym odcinku serii. Wiele osób wyznacza już swoich faworytów, a inni wskazują, kto powinien odpaść. A wy? Jak oceniacie pierwszy odcinek Twoje 5 Minut 2? Macie już osobę, której będziecie kibicować?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.