Friz szuka talentów w ramach projektu pt.

Friz szuka talentów w ramach projektu pt. "Zostań influencerem”

W najnowszym filmie na kanale Friza pojawiły się informacje o dacie kolejnej piosenki Ekipy oraz planowanym koncercie dla osób, które znalazły bilet w boxie kolekcjonerskim. Karol ogłosił też pewien tajemniczy projekt...


Nowy klip muzyczny Ekipy ma być dostępny w sieci już w przyszłym tygodniu. W dzisiejszym materiale Friz przypomniał również o zbliżającym się końcu przedsprzedaży płyty „Ekipa — Sezon 3”, który nastąpi w ostatnich dniach maja. Zamawiając preorder, widzowie mają szansę otrzymać bilet na specjalny koncert Ekipy w Krakowie.

W odcinku znalazła się także krótka zapowiedź nowego projektu Friza pt. „Zostań influencerem. Szczegóły nie są jeszcze znane, lecz pod najnowszym odcinkiem udostępniony został m.in. formularz zgłoszeniowy. Karol poszukuje osób z talentem i kreatywnym umysłem, które chciałyby tworzyć treści na YouTube pod osobistym patronatem Friza.Czyżby Ekipa szła w ślady Abstra? Póki co można wysnuć takie przypuszczenia. Pomimo tego, że projekt owiany jest tajemnicą, szybkie zapoznanie się z formularzem sugeruje chęci stworzenia sieci twórców działających na YouTube osobno lub razem z członkami Ekipy.

 

Co myślicie o nadchodzącym projekcie Friza? Piszcie!


Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.