Friz pierwszym polskim YouTuberem z 3 mln obserwujących na Instagramie

Friz pierwszym polskim YouTuberem z 3 mln obserwujących na Instagramie

Karol "Friz" Wiśniewski z kolejnym kamieniem milowym w swojej karierze. Twórca jako pierwszy YouTuber w Polsce osiągnął próg 3 milionów obserwujących na Instagramie. 


Od lat wydaje się, że twórcy YouTube zwracają coraz mniejszą uwagę na licznik subskrypcji na swoich kanałach. Nic dziwnego, bowiem od dawna liczba ta ma niewiele wspólnego z regularnymi widzami kanału, którzy odtwarzają ich materiały. Nieco inaczej jest w przypadku Instagrama, w którym liczba obserwujących ma znacznie większy wpływ na zasięgi twórcy zarówno jeśli chodzi o posty, jak i Stories.

To chociażby z tego względu twórcy Ekipy Friza regularnie świętują kolejne kamienie milowe poszczególnych członków. Dziś kolejny został osiągnięty przez Karola. Infuencer przekroczył bowiem próg 3 milionów obserwujących. Jest tym samym pierwszym YouTuberem z takim osiągnięciem w Polsce i pierwszym w kraju profilem z tak dużą liczbą, którego treści skierowane są typowo do polskiej społeczności serwisu.Przed Frizem znajduje się tylko czwórka Polaków. Jest to aktorka Anna-Maria Sieklucka, która zyskała międzynarodową sławę za sprawą filmu 365 dni, dalej modelka Veronica Bielik, a także Anna Lewandowska i pozostawiający resztę daleko w tyle Robert Lewandowski z ponad 20 mln obserwujących.

Dzisiejszym osiągnięciem Friz podzielił się publikując zdjęcie na swoim profilu. W komentarzach znajdziemy gratulacje od członków Ekipy, którzy wraz z Karolem świętują dziś sukces swojego przyjaciela.

  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

Gratulacje!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.