Friz o Ekipie:

Friz o Ekipie: "Wspólny projekt się kończy"

Od jakiegoś czasu coraz więcej mówi się o końcu pewnego etapu działalności Ekipy Friza. Członkowie teamu wyprowadzają się właśnie z domu Ekipy, a dziś Friz opublikował ważny wpis, który wyjaśnia wątpliwości widzów dotyczące przyszłości wspólnych nagrań. 


W minioną niedzielę odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Do domu Ekipy zaproszeni zostali widzowie, którzy mogli na własne oczy zobaczyć miejsce, w którym YouTuberzy nagrywali przez ostatnie miesiące swoje filmy. Karol "Friz" Wiśniewski przy nagłaśnianiu tego eventu nie krył tego, że jest to oficjalne pożegnanie z pewnym etapem ich działalności.

Nic więc dziwnego, że wiele widzów Ekipy zaczęło pytać co dalej. Oprócz tego, niektórzy zaczęli snuć różne domysły w związku z takimi sprawami jak cofnięcie obserwacji pomiędzy niektórymi Ekipowiczami na Instagramie, czy także możliwy konflikt pomiędzy członkami. Do tych doniesień postanowił odnieść się Friz, który na swoim Twitterze opublikował poniższą grafikę:

Źródło: Twitter (@FRIZtoja)


Najważniejsza część wypowiedzi odnosi się do przyszłości Ekipy Friza. Karol zapowiedział, że wspólny projekt się kończy i każdy idzie w swoim kierunku. Oznacza to, że prawdopodobnie nie zobaczymy już wspólnych materiałów wszystkich członków Ekipy.
Wspólny projekt się kończy i każdy samodzielnie wybiera swoja następną drogę. Niektórych droga pokrywa się z moja, wtedy naturalnie mocno działamy, niektórzy obierają swoja, nową drogę niezależną z kolejnymi celami Ekipy. Tak jak w szkole, masz ziomali ale szkoła się kończy, każdy ma inne cele i pewnie z częścią trzymasz kontakt prywatny, ale na lekcje (jakby do pracy) już razem nie chodzicie.

Widzowie Ekipy skomentowali powyższy wpis Friza. Część z nich przyznała mu rację, jednak pojawiło się także sporo opinii o tym, że wyobrażali sobie inaczej ostatnie tygodnie projektu. Według licznych komentarzy, powinny one być zwieńczeniem kilkuletniej przygody, a nie pełne niedomówień dotyczących prawdopodobnego zgrzytu pomiędzy niektórymi twórcami.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.