Friz wystartował z nowym projektem. Zawodnicy walczą o 100 tysięcy złotych

Friz wystartował z nowym projektem. Zawodnicy walczą o 100 tysięcy złotych

Ekipa Friza cały czas jest na ustach znacznej części internetowej społeczności. Chociaż ostatnio głównie mówi się o jej potencjalnym rozpadzie, Friz nadal dzieli się nowymi i ambitnymi pomysłami związanymi z kanałem. Jeden z największych projektów Karola właśnie wystartował, a w puli nagród jest 100 tysięcy złotych.


Nowy projekt Friza był zapowiadany od kilku tygodni. Karol w swoich mediach społecznościowych zdradzał od czasu do czasu, kiedy możemy spodziewać się materiału, na który poświęcił godziny montażu. Dziś w końcu doczekaliśmy się wspomnianej publikacji, którą okazał się wielki wyścig o 100 tysięcy złotych.

Finalnie projekt, w którym bierze udział część członków Ekipy Friza oraz całe GenZie, będzie liczył 5 odcinków, które będą ukazywać się co tydzień. Dziś na kanał Friza trafił pierwszy z materiałów, w którym YouTuberzy wsiedli w kampery i ruszyli w podróż z licznymi zadaniami, za które otrzymują wynagrodzenie i ułatwienia.Projekt wyścigu po Europie spotkał się z pozytywnymi opiniami widzów, którzy cieszą się połączenia Ekipy i GenZie we wspólnej inicjatywie. A wy, co uważacie o nowym pomyśle Friza na serię? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.