Friz zaprosił wszystkich swoich widzów do Domu Ekipy

Friz zaprosił wszystkich swoich widzów do Domu Ekipy

Już jutro Dom Ekipy zostanie otwarty dla zwiedzających. Wydarzenie ma na celu wspólne pożegnanie miejsca, gdzie rozgrywał się jeden z ważniejszych etapów rozwoju projektu. Chętni mogą spodziewać się szeregu atrakcji.


Fani przygód Ekipy z pewnością ucieszą się na wieść, że już 24 lipca (w godzinach 10-20) będą mogli wejść do domu, gdzie nagrywano mnóstwo materiałów z udziałem popularnych influencerów. Jak dokładnie będzie wyglądać to wydarzenie?

Przede wszystkim warto wspomnieć, że jest ono darmowe, lecz biletowane. W celu wzięcia w nim udziału należy odwiedzić dedykowaną stronę i wypełnić specjalny formularz rejestracyjny. Wtedy też na skrzynkę pocztową powinna przyjść wejściówka dająca możliwość wejścia do Domu Ekipy znajdującego się w Krakowie przy ulicy Zagrodzie 7.Karol od razu zaznacza jednak, że bilet nie daje gwarancji zwiedzenia budynku. Wszystko bowiem zależy od tego, ile osób będzie chciało to zrobić - z logicznych względów dom nie ma nieograniczonej liczby miejsc. Przez dziesięć godzin z pewnością jednak uda się wejść do domu sporej grupie widzów Ekipy. To jednak nie wszystko, co należy wiedzieć.

Na miejscu nie znajduje się żaden parking, dlatego też Friz zachęca do skorzystania z usług MPK lub innych firm przewozowych. Namawia też do odpowiedniego zabezpieczenia się przed upałami i zaznacza, że na miejscu znajdować się będzie ochrona. Dlatego też na teren domu nie można nic wnosić - każda osoba zostanie odpowiednio sprawdzona pod tym kątem.

Szczegółów jeszcze nie znamy, ale na uczestników wydarzenia czeka sporo niespodzianek i atrakcji - nie będzie to tylko zwiedzanie. Pojawią się również niektórzy członkowie Ekipy, a wydarzenie zostanie udokumentowane w formie materiału wideo.

 

Co sądzicie o akcji Dom Otwarty? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.