Fortnite nawiązał współpracę z marką Ralph Lauren

Fortnite nawiązał współpracę z marką Ralph Lauren

Fortnite znany jest z licznych współprac ze znanymi markami oraz artystami. Tym razem Epic Games podzieliło się kolejnym interesującym partnerstwem. Dzięki nowej współpracy w Fortnite pojawi się kolekcja Polo Stadium od znanej marki Ralph Lauren. 


Współpraca Epic Games z Ralph Lauren jest wyjątkowa pod kilkoma względami. Zacznijmy od tego, że do gry trafi nowa kolekcja Polo Stadium, natomiast do sklepów fizycznych marki odzieżowej trafi kolekcja odzieży kapsułowej. Co więcej, po raz pierwszy w historii marki będącej na rynku od ponad 50 lat, tak zwane "Polo Pony", czyli znak rozpoznawalny marki, zostanie zmodyfikowany.David Lauren, Chief Branding and Innovation Officer w Ralph Lauren, o współpracy powiedział w następujący sposób:
Nasza współpraca z Fortnite dostarczy przełomowych doświadczeń społeczności graczy i konsumentów nowej generacji. Nasze partnerstwo to zupełnie świeże spojrzenie na markę Ralph Lauren.

Kolekcja Polo Stadium, która zawita do sklepu z przedmiotami Fortnite, to przede wszystkim inspiracja ubraniami marki z lat dziewięćdziesiątych. W kolekcji pojawią się dwa cyfrowe stroje - Wschodząca Gwiazda Polo i Bohater Stadium '92. Skórki będą dostępne od 5 listopada. Wydarzenie rozpoczynające oficjalnie współpracę będzie natomiast transmitowane na Twitchu prosto z Nowego Jorku już dziś od godziny 18:00.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.