Footroll spotkał wielką gwiazdę piłkarską i pokazał Mundial od kuchni!

Footroll spotkał wielką gwiazdę piłkarską i pokazał Mundial od kuchni!

Footroll to jeden z najpopularniejszych kanałów o piłce nożnej na polskim YouTube. Jakiś czas temu twórca został zaproszony na mecz Ligi Mistrzów w Rosji, gdzie miał on okazje zobaczyć grających zawodników na żywo, a nawet na chwilę ich spotkać. 


Już za kilka miesięcy Rosja stanie się stolicą piłki nożnej, a wszystko za sprawą organizowanych tam Mistrzostw Świata. Footroll na kilka miesięcy przed tym wydarzeniem postanowił sprawdzić, jak wyglądają przygotowania do Mundialu. W tym celu YouTuber poleciał do Moskwy, a przy okazji znalazł się także na meczu Ligi Mistrzów.

W pierwszym odcinku z wyprawy do Rosji Footroll postanowił pokazać swoim widzom dwa stadiony, na których odbędą się czerwcowe mecze, najważniejsze obiekty turystyczne w Moskwie oraz przybliżył funkcjonowanie transportu w tamtejszej okolicy.YouTuber w swoim materiale skupił się jednak najbardziej na samych obiektach sportowych. Footroll miał okazję pokazać, jak wyglądają stadiony nie tylko na zewnątrz, ale także w środku. Będąc w Moskwie, twórca miał okazję być także na meczu Ligi Mistrzów. Spotkanie oglądał z murawy, stojąc niedaleko samych zawodników. To przeżycie na pewno będzie dla niego niezapomniane. Footroll uczestniczył także w konferencji prasowej, gdzie miał okazję do spotkania zawodników. Należy tutaj wymienić głównie Coutinho, obecnego gwiazdora FC Barcelony, który jest aktualnie jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie.My już nie możemy doczekać się kolejnych odcinków z tej podróży, bo nawet telewizja nie powstydziłaby się takiego materiału oraz oczywiście samych Mistrzostw Świata w Rosji!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.