Footroll zrelacjonuje Mistrzostwa Świata w Rosji!

Footroll zrelacjonuje Mistrzostwa Świata w Rosji!

Wielkie święto piłki nożnej zbliża się już wielkimi krokami, a dzięki działalności Footrolla będziemy mieli okazję obejrzeć tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej z jego perspektywy. 


Footroll wybierze się na Mistrzostwa Świata w Rosji po to, aby zrelacjonować nam to niesamowite wydarzenie. W swoim najnowszym filmie opowiada on o tym, które mecze Polaków wybrał do obejrzenia oraz zdradza szczegóły organizacji wyjazdu do Rosji.Oprócz obiecywanych materiałów z Rosji i meczów Polaków Footroll pokaże oczywiście sam kraj czy stadiony, tak jak ten w Niżnym Nowogrodzie, który odwiedził jesienią zeszłego roku.

Już nie możemy doczekać się występu biało-czerwonych na Mundialu w Rosji, tym bardziej, że na kanale Footrolla i Fortuny, z którą YouTuber współpracuje, będą pojawiać się jego autorskie materiały z boisk. Jesteśmy także dumni z tego, że polski YouTuber ma szansę zrobić coś, o czym marzy wielu ludzi.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.