"Fineasz i Ferb" powrócą! Kreskówka otrzyma nowe odcinki

Fineasz i Ferb to już klasyczna kreskówka, którą pokochały miliony widzów na całym świecie. Teraz produkcja w końcu doczeka się swojej kontynuacji. Jak informuje portal Variety, Disney zamówiło dwa nowe sezony tego serialu.


Do tej pory pomysł nowych odcinków serialu animowanego Fineasz i Ferb był tajemnicą, choć w sieci krążyły pogłoski o możliwym wznowieniu prac nad kreskówką stworzoną przez The Walt Disney Company. Jak dziś dowiedzieliśmy się jednak z wiarygodnych źródeł, firma zamówiła kontynuację przygód braci, którzy zaskakują nas swoimi pomysłami na projekty.Fineasz I Ferb emitowany był w latach 2007-2015. Po blisko 8 latach doczekamy się zatem nowych odcinków. Tych w ramach dwóch kolejnych sezonów mamy otrzymać aż 40.

Na ten moment nie znamy daty premiery wyczekiwanej kontynuacji kreskówki oraz miejsca, gdzie zostanie ona ukazana. Pojawiają się jednak słuszne przypuszczenia, że może być to platforma streamingowa Disney+. Jak będzie w rzeczywistości? Nie pozostaje nam nic więcej, jak czekać na oficjalne zapowiedzi i szczegóły.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.