Finały GeForce Cup podczas ESPORT NOW 2017!

Finały GeForce Cup podczas ESPORT NOW 2017!

Już pod koniec tego miesiąca, a dokładnie 27 i 28 maja, odbędzie się święto wszystkich fanów e-sportu. Już za kilka tygodni we wrocławskiej Hali Stulecia podczas imprezy ESPORT NOW 2017 zobaczymy najlepszych zawodników z całej Europy, którzy powalczą o zwycięstwo i o kilka tysięcy dolarów. 
O ESPORT NOW 2017 pisaliśmy już w poprzednim artykule, który znajdziecie tutaj. Podczas eventu będzie można spotkać ambasadorów wydarzenia, czyli znanych YouTuberów i streamerów, zagrać w strefie free2play oraz skorzystać z innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Główną atrakcją będzie jednak finał turnieju GeForce Cup 2017 w grę Counter-Strike: Global Offensive, na którym zaprezentują się 4 drużyny zaproszone przez organizatora, czyli PENTA Sports, fnatic academy, Space Soldiers, Team Kinguin oraz 4 ekipy wybrane podczas kwalifikacji.Dwie najlepsze drużyny wybrane z kwalifikacji internetowych awansują do kolejnego etapu, gdzie z ośmiu teamów tylko cztery zagrają w głównym turnieju. Na ten moment znamy już 6 na 8 zespołów, które zmierzą się w walce o finał. Należą do nich studsmattor, MK.eSports, Pompa Team Black, x6tence, fightclub oraz Samsung4Gamers by Inetkox. Kolejne dwie drużyny, które dołączą do szczęśliwej 8 poznamy już 4 i 5 maja, natomiast faza grupowa, po której zostaną 4 ekipy odbędzie się 10 i 11 oraz 16 i 17 maja. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi aż 30 tysięcy dolarów!Wszystkie spotkania kwalifikacyjne obejrzycie tutaj, a skomentuje je Piotr "Izak" Skowyrski i Patryk "easy" Dzięcioł.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?