29. Finał WOŚP w internecie. Teraz każdy może założyć wirtualną skarbonkę!

29. Finał WOŚP w internecie. Teraz każdy może założyć wirtualną skarbonkę!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie będzie miało miejsce 31 stycznia, natomiast już teraz wystartowała ogólnopolska Rozgrzewka przed finałem, który w tym roku z oczywistych względów zostanie przeprowadzony głównie w sieci. Jak możemy wcześniej wesprzeć tę szczytną inicjatywę?


Bycie wolontariuszem to z pewnością wspaniała rzecz, która w tym roku dla wielu jest jeszcze prostsza. Jeśli nie zdążyliście zostać oficjalnym wolontariuszem, dzięki serwisowi zrzutka.pl, w tym roku możecie założyć swoją Skarbonkę WOŚP bądź wpłacić środki na wcześniej utworzoną skarbonkę.

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WESPRZEĆ WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!


To z pewnością dobra wiadomość dla osób chcących nieść pomoc, a dodatkowo ciekawa możliwość dla wszystkich influencerów czy wszelkich organizacji, które chciałyby wesprzeć WOŚP tworząc własną skarbonkę i zachęcając do symbolicznych wpłat swoich odbiorców.Jak zatem założyć własną Skarbonkę?

Wystarczy kliknąć przycisk "Załóż swoją rozgrzewkę" na stronie zrzutka.pl/wospTwoja własna rozgrzewka pozwoli Ci zbierać na rzecz 29. Finału WOŚP pod Twoim imieniem i nazwiskiem, a zebrane przez Ciebie środki automatycznie trafią na konto WOŚP i będą doliczone do wyniku finałowej rozgrzewki.Jak wspierać akcję Rozgrzewki przed 29 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Warto wiedzieć, że w związku z akcją wystartowała inicjatywa nagrywania materiałów, które zachęcają do udziału w rozgrzewce i dorzucenia się na szczytny cel. Film z #RozgrzewkaPrzedFinałem powinien przedstawiać twoją rozgrzewkę w dowolnej formie, zachęcanie do odwiedzenia strony skarbonki oraz nominację 2-3 kolejnych osób.

W tym roku Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Swoją rozgrzewkę założyliśmy również my! Czujecie się częścią internetowej społeczności? Jeśli tak, to pokażmy naszą pozytywną siłę wpłacając chociaż symboliczną złotówkę na specjalnie utworzonej skarbonce na rzecz 29. Finału WOŚP. Do zbiórki przejdziecie klikając w obrazek poniżej:


KLIKNIJ TUTAJ, ABY WESPRZEĆ WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.