Polski finał The Muser Battle na MeetUp 2017 w Krakowie!

Polski finał The Muser Battle na MeetUp 2017 w Krakowie!

Już 9 września w krakowskiej TAURON Arenie odbędzie się kolejna edycja największego spotkania społeczności YouTube w Polsce. MeetUp 2017 to idealna okazja do zobaczenia swoich ulubionych internetowych twórców, jednak w tym roku znajdzie się także coś dla fanów aplikacji Musical.ly, a wszystko za sprawą konkursu The Muser Battle, który będzie jednym z głównych punktów imprezy!
Musical.ly to na chwilę obecną jedna z najszybciej rozwijających się platform social video na świecie. Mobilna aplikacja pozwala na stworzenie krótkich klipów, które trwają od 15 do 60 sekund, z użyciem różnorodnych podkładów muzycznych. Oprócz tego znajdziemy tam również liczne konkursy, wyzwania oraz inne opcje społecznościowe. Z Musical.ly w 2016 roku korzystało 90 milionów osób, lecz teraz liczba zarejestrowanych internautów przekroczyła już 240 milionów.The Muser Battle to właśnie jeden z konkursów organizowanych przez Musical.ly. Jego cel to połączenie środowiska online i offline oraz przenoszenie kreatywności i twórczości z wirtualnego świata do rzeczywistości. To właśnie to wydarzenie stanie się jednym z głównych punktów programu tegorocznej edycji MeetUp'a. Konkurs wyłoni najbardziej utalentowanych twórców, którzy stworzą najciekawszy klip związany z krakowską imprezą.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o MeetUp 2017 w Krakowie? Kliknij tutaj aby przejść na oficjalną stronę wydarzenia.


Zasady są proste. Zawody organizowane będą w 3 kategoriach: wideo, piosenka oraz taniec. Dziewięcioro najlepszych uczestników polskiej edycji, czyli 3 osoby z każdej kategorii, weźmie udział w finale na żywo w Krakowie. Z każdej kategorii zostanie wybrana jedna osoba, która wygra wyjazd do Mediolanu na europejski finał Muser Battle, który odbędzie się 1 października oraz dostanie szansę na uczestnictwo w finale światowym organizowanym w Los Angeles. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej

 

Wybieracie się na MeetUp? Koniecznie wyposażcie się w bilety oferujące wejście bez kolejek czy inne atrakcje! KLIKNIJCIE TUTAJ ABY JE KUPIĆ.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.