Solar i Białas przedstawiają finał #Hot16Challenge2

Solar i Białas przedstawiają finał #Hot16Challenge2

Akcja #Hot16Challenge2, która została zainicjowana przez Solara w kwietniu tego roku, oficjalnie dobiegła końca! Raper wraz ze swoim wspólnikiem - Białasem, przedstawił wynik charytatywnej zbiórki, która towarzyszyła całej akcji oraz opublikował utwór kończący 2 część wyzwania.


O akcji #Hot16Challenge2 z pewnością słyszał każdy z was. Inicjatywa, która dość spontanicznie została zapoczątkowana na wspólnym livestreamie Maty i Solara, szybko zdobyła rozgłos. W akcji wzięli udział praktycznie wszyscy topowi raperzy, artyści, aktorzy, a nawet i politycy z prezydentem naszego kraju na czele.Dziś na kanale SBM Label pojawił się klip Solara i Białasa oficjalnie kończący #Hot16Challenge2. Został on opublikowany równo 5 miesięcy od startu akcji. Solar oficjalnie przekazał, że w ramach akcji udało się zebrać 3,5 miliona złotych w szczytnym celu.


Za zebrane pieniądze zakupiono:

- 7 karetek
- 7 urządzeń do dezynfekcji
- 208.550 rękawiczek
- 5740 przyłbic
- 62.545 maseczek
- 4127 kombinezonówGratulacje dla inicjatorów akcji, wszystkich osób, które wzięły udział w wyzwaniu oraz dla tych, którzy wpłacili nawet symboliczną kwotę na zbiórkę!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.