Finał 4. sezonu Stranger Things trafił na Netflixa

Finał 4. sezonu Stranger Things trafił na Netflixa

Dziś na platformie Netflix pojawiły się dwa finałowe odcinki czwartego sezonu Stranger Things. Na widzów czeka kilka godzin wielkich emocji, bowiem w finale doszło do starcia pomiędzy Hawkins a Drugą Stroną.


Kilka tygodni temu na Netflixie pojawiła się pierwsza część 4. sezonu Stranger Things. Bohaterowie z Hawkins stanęli w nim naprzeciwko Vecny, Hopper próbował wydostać się z rosyjskiego łagru, a Jedenastka zmagała się ze swoją przeszłością w celu odzyskania utraconych mocy. Teraz na platformie pojawiły się ostatnie dwa odcinki tego sezonu. Pierwszy z finałowych odcinków trwa półtorej godziny, natomiast drugi już dwie i pół godziny.Wraz z finałową częścią 4. sezonu, wiele mówi się o kontynuacji hitu Netflixa. Jak niedawno się dowiedzieliśmy, piąta odsłona Stranger Things powstanie, jednak będzie to ostatni epizod związany z historią nastolatków z Hawkins. Takie informacje ujawnili twórcy produkcji - bracia Duffer, którzy niedawno zdradzili także, że możliwe jest także powstanie spin-offu serialu.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.