Filip Zabielski (@filipzabielski) TikTok

Filip Zabielski na TikTok występuje pod nickiem @filipzabielski jest jednym z najpopularniejszych TikTokerów w Polsce. Posiada ponad 2.7 miliona obserwujących oraz ponad 78 milionów serduszek. Filip Zabielski jest fanem sportu i częstym bywalcem siłowni. Do tej pory Filip Zabielski miał okazję współpracować już z takimi markami jak: Coverlover, Maczfit czy Tiger. Siostrą Filipa Zabielskiego jest Izabela Zabielska, która także jest popularna na TikToku. Filip wystąpił już m.in. w kilu programach śniadaniowych oraz w Kole Plotka.


Filip Zabielski - wiek


Filip Zabielski urodził się 14 kwietnia 1996 roku. W kwietniu 2019 roku skończył 23 lata.


Filip Zabielski - TikTok


Filp Zabielski na TikTok popularny jest głównie dzięki komediowym filmom inspirowanymi viralami. Bardzo często nagrywa TikToki z bliskimi osobami. Na jego TikToku znajziemy także "slow-mo" i inne popularne formaty.Filip Zabielski - Instagram


Filip Zabielski na Instagramie występuje pod nickiem @filipzabielski. Do tej pory opublikował na swoim koncie blisko 300 zdjęć oraz zebrał ok. 200 tysięcy obserwujących.

Filip Zabielski - YouTube


Na swoim kanale YouTube, Filip Zabielski nagrywa challange, vlogi, pranki, filmy z siłowni oraz inne produkcje lifestylowe. Do tej pory na kanale zebrał ponad 100 tysięcy subskrypcji. Najpopularniejszy film Filipa Zabielskiego to materiał dotyczący jego metamorfozy. Film ten zebrał ok. milion wyświetleń!Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.