Znany prezenter telewizyjny z kanałem na YouTube!

Znany prezenter telewizyjny z kanałem na YouTube!

Po kanał na YouTube coraz częściej sięgają osoby znane na co dzień z innych, bardziej tradycyjnych mediów. Charyzmatyczny Filip Chajzer, znany prowadzący takich programów telewizyjnych jak Mali Giganci czy Hipnoza na TVN postanowił wziąć się na poważnie za swój kanał na YouTube!


Zapowiada się na to, że na YouTube będziemy mieli kolejną osobistość ze świata show-biznesu. Na swoim facebookowym profilu Filip zapowiedział, że na dobre rusza ze swoim YouTubem:


Nie jest to jednak absolutny start jego działalności na tej platformie, bo co jakiś czas Filip starał się wrzucać jakiś nowy materiał na swój kanał. Jak do tej pory udało mu się zebrać jakieś 9 tysięcy subskrypcji. Bez wątpienia największym hitem okazał się film z października 2016 roku, który z miejsca stał się hitem internetu - do tej pory obejrzało go już ponad 2 miliony osób.Ostatni materiał na kanale, który pojawił się w poniedziałek, jest według Filipa tym, który rozpocznie jego działalność na YouTube.  Dotyczy on głośnego ostatnio tematu niedzieli bez handlu. Filip sprawdził, czy w ten dzień zrobienie zakupów faktycznie jest takie trudne i jak ogólnie ludzie radzą sobie w tej sytuacji.Filipowi Chajzerowi oczywiście życzymy jak największych sukcesów na YouTube. Oby jego filmy cieszyły się ogromną popularnością i za jakiś czas jego licznik subskrypcji wyglądał znacznie okazalej niż obecnie. Kolejny film pojawi się już za tydzień. Czekamy więc z niecierpliwością!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.