Filip Chajzer z własnym kanałem na YouTube

Filip Chajzer z własnym kanałem na YouTube

Na polskiej scenie YouTube istnieje kilka wartych uwagi kanałów, których prowadzący zawdzięczają swoją popularność w głównej mierze temu, że ich wizerunek obecny był w mediach na długo przed rozpoczęciem działalności na tym portalu. 
Do tej grupy zaliczyć możemy chociażby Kubę Klawitera czy Tomasza Kammela, którzy to panowie od dłuższego czasu tworzą na YouTube przeróżne treści i nikomu nie przeszkadza fakt, że gdyby nie byli rozpoznawalni już wcześniej to zapewne ich wyświetlenia byłyby nieco mniejsze. Tak czy inaczej - swój kanał na YouTube postanowił założyć również Filip Chajzer, dziennikarz oraz prezenter znany głównie z telewizji TVN.Czego możemy się spodziewać po Filipie? O swoim projekcie wypowiedział się za pośrednictwem posta zamieszczonego na Facebooku, w którym poinformował, że zanim postanowił założyć kanał na YouTube, otrzymał zaproszenie od firmy produkujących fińskie przekąski. Stało się to "iskrą zapalną kanału YT CHAJZER TESTUJE".Pierwszy materiał jaki możemy znaleźć na jego kanale to właśnie wideo relacja z wyjazdu do Finlandii, zaprezentowanie ułamka tamtejszej kultury oraz przede wszystkim - spotkanie ze Świętym Mikołajem. Kolejne filmy ukazywać mają się regularnie, a jeśli jeszcze nie mieliście okazji oglądać tego premierowego to zapraszamy poniżej.Jesteśmy bardzo ciekawi to wyniknie z tego projektu i jak długo będzie on trwał. Czekamy oczywiście na kolejne klipy, w których testowane będą kolejne ciekawe rzeczy.

Co sądzicie o pomyśle Filipa Chajzera odnośnie założenia własnego kanału na YouTube? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Rafatus znowu działa i szokuje na kontrowersyjnej platformie streamingowej!

Virtus.Pro odpada z ELEAGUE Major: Boston 2018!

Stuu i Malczyńscy wspólnie wystąpili w teledysku!

"Babcia na czasie" - ważny film z okazji Dnia Babci