FIFA 18 na kanałach polskich YouTuberów!

FIFA 18 na kanałach polskich YouTuberów!

FIFA 18 to bez wątpienia temat, który elektryzuje obecnie wszystkich fanów elektronicznej rozgrywki w sportowym wydaniu. Nie tak dawno informowaliśmy o wydaniu wersji demonstracyjnej gry, niektórzy jednak mieli okazję testować już jej pełną wersję. Do tego grona zalicza się elita polskich youtuberów zajmujących się na co dzień nagrywaniem rozgrywki z właśnie Fify. Wszystko to w ramach EA Capture Event organizowanego w Londynie. Kogo mogliśmy tam zobaczyć?
Do stolicy Anglii udali się PLKD, Junajted, DoMManU, Lachu, Urbix, Jacob i około setka innych youtuberów u których na kanale możemy zobaczyć rozgrywkę z różnych odsłoń najpopularniejszej gry piłkarskiej. Całość była organizowana przez firmę Electronic Arts, czyli producenta i wydawcę Fify. Na wydarzeniu twórcy mieli okazję zagrać w najnowszą odsłonę, spotkać się z innymi twórcami oraz nagrać materiały na własne kanały. Mieli także możliwość m.in. otwarcia paczek co wiązało się z naprawdę dużymi emocjami - oczywiście wszystko w ramach współpracy z EA.Po więcej materiałów zapraszamy na poszczególne, podlinkowane kanały wspomnianych twórców. Znajdziecie na nich m.in. układanie draftów czy pojedynki między nimi w Fifę, gdzie będziecie mogli w pewnym stopniu na własne oczy ocenić samą rozgrywkę i nowe funkcje. Na pewno z podobnych filmów wyciągnięcie wiele cennych informacji, które bez wątpienia zachęcą was do zakupu najnowszej odsłony gry. Zachęcamy do oglądania!

avatar

Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie na starego Pegasusa. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.