Już dzisiaj FIFA 18 z darmowym dodatkiem na Mistrzostwa Świata!

Już dzisiaj FIFA 18 z darmowym dodatkiem na Mistrzostwa Świata!

Czy jest na świecie ktoś, kto nie chciałby zagrać chociaż raz w życiu na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej? Na pewno, ale jest też ogromna liczba osób, które oddałyby majątek za taką możliwość. Nowy dodatek do Fify pozwoli ziścić marzenia wielu futbolowych świrów, nie pozbawiając ich przy tym dorobku.


W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Rosji, które rozpoczną się już 14 czerwca EA Sports, czyli producent gry Fifa 18, wypuszcza dzisiaj darmowy dodatek z tej okazji.

Dodatek będzie dostępny już dzisiaj, EA nie poinformowało jednak, o której konkretnie godzinie zostanie on udostępniony. Niewątpliwe jest jednak to, że serwery nie będą miały dzisiaj łatwo i niekoniecznie każdemu uda się zagrać na rosyjskich boiskach w klimacie Mundialu.Dzięki dodatkowemu trybowi będzie można zagrać aż 32. reprezentacjami, na 12 rosyjskich stadionach, które zostały specjalnie odwzorowane z okazji Mundialu. Zaktualizowane zostaną oczywiście mundialowe trykoty, zagramy oficjalną piłką Mistrzostw Świata a Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski zaskoczą nas nowymi komentarzami.

AKTUALIZACJA:

Dodatek jest już dostępny do pobrania na wszystkich platformach! Wystarczy go wyszukać na swoim sprzęcie w systemowym sklepie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.