Odkryto nowy easter egg na YouTube!

Odkryto nowy easter egg na YouTube!

Twórcy przeróżnych gier czy aplikacji często umieszczają w swoich produkcjach tzw. easter eggi, czyli często niewidoczne funkcje oraz rzeczy, które równie często w pewien sposób do czegoś nawiązują np. elementów popkultury. Nie inaczej jest w przypadku Google. 


Na YouTube od pewnego czasu można dostrzec niekiedy dziwne zjawisko. Wystarczy, że włączycie film traktujący o fidget spinnerze, a ikona ładowania materiału również się w niego zamieni. Firma w ten sposób pewnie chce nawiązać do popularności tejże zabawki. Mimo że trend powoli zdaje się przemijać to warto zwrócić na ten fakt uwagę.Tak jak wspomnieliśmy wcześniej - aby na własne oczy zobaczyć kręcący się fidget spinner zamiast ikony ładowania na YouTube, wystarczy włączyć materiał, którego tematyka opiera się właśnie na tej zabawce i przewinąć go do niezbuforowanego jeszcze fragmentu.

 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?