Fazowski zakończył serię z Polski i wybiera się w podróż do Brazylii

Fazowski zakończył serię z Polski i wybiera się w podróż do Brazylii

Dziś na kanale Dawida Fazowskiego pojawił się ostatni odcinek z serii podróży po Polsce. YouTuber jednak już zapowiada kolejną serię, tym z zagranicy, a dokładniej z Brazylii, do której wybiera się w najbliższą środę. 


Seria Fazy po Polsce rozpoczęła się we wrześniu 2020 roku odcinkiem z Podlasia. Od tego czasu, YouTuber opublikował 16 odcinków - po jednym z każdego województwa. Dziś materiałem ze Śląska, Fazowski zakończył pierwszy cykl odcinków po naszym kraju.Wraz z publikacją materiału, YouTuber zapowiedział oficjalnie kolejną, tym razem zagraniczną podróż. Jak wcześniej informował na swoim Instagramie, zamierzał wybrać się w dowolne miejsce na świecie, gdzie w tym momencie jest ciepło oraz możliwa jest podróż po kraju mimo trwającej pandemii. Tym sposobem wybór padł na Brazylię! Faza w podróż do Ameryki Południowej ruszy już w środę, natomiast serii z tej wyprawy możemy spodziewać się w kwietniu tego roku.
Dziękuję Wam za to że byliście przez cały sezon przed swoimi monitorami czy też telewizorami w niedzielę o 12 i zapraszam Was do tego by uzbroić się w cierpliwość bo już w środę ruszam do Brazylii, więc kolejny sezon prawdopodobnie poleci w kwietniu. Bądźcie zdrowi i i Szczęśliwego nowego roku. Yooł!

Jak oceniacie serię Dawida po Polsce i co sądzicie o kierunku kolejnej podróży YouTubera? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.