Fazowski i Pani Fazowska z dużymi przygodami w Tajlandii!

Fazowski i Pani Fazowska z dużymi przygodami w Tajlandii!

O zakończeniu trzeciego sezonu podróży Dawida Fazowskiego w listopadzie pisaliśmy tutaj. Nie byłby on jednak sobą, gdyby długo siedział w jednym miejscu kazał nam czekać na kolejne przygody. Tym razem nie podróżuje sam! 


Dawid pochwalił się, że na Mikołajki wybrał się ze swoją ukochaną "Panią Fazowską", czyli Sandrą Obarą do Tajlandii. Była to jej pierwsza podróż, podczas której Dawid sprawdzał, czy ma ona duszę podróżnika. Przy okazji ogłosił, że w okresie świątecznym możemy spodziewać się nowych vlogów na jego kanale z wyjazdu do Tajlandii.Wyjazd do Tajlandii i Bangkoku był także okazją do udzielenia ponad godzinnego wywiadu dla Krzyśka Króla, w którym Faza podsumował 3 sezony swojej podróży. Znajdziecie go poniżej:Wyprawa do Tajlandii okazała się podróżą, w której nie zabrakło ciekawych przygód. Jak mogło być inaczej w przypadku Faz... w przypadku Państwa Fazowskich? Otóż nieprzewidziane wypadki działy się już od samego początku podróży - Dawid i Sandra dolecieli do Bangkoku, ale ich bagaż już nie. Później zmagali się z chorobą, szafą i oczywiście autostopem. Chociaż akurat to ostatnie to już sama przyjemność. Poniżej przeczytacie przygody Fazowskich w Tajlandii w całości oraz zobaczycie sporą galerię zdjęć, co jest niezłą namiastką vloga:Co wiemy po wspólnym wyjeździe Dawida i Sandry? Fazowskiemu udało się potwierdzić, że jego ukochana ma w sobie duszę podróżnika i autostopowiczki. Możemy więc prawdopodobnie spodziewać się wspólnych vlogów z przyszłych podróży do Stanów Zjednoczonych i Azji, które Dawid zapowiedział. Jeśli Faza zabierze ze sobą Sandrę, to jesteśmy bardzo ciekawi tego, jak będzie mu się podróżowało z ukochaną i czy emocje związane z autostopowaniem będą jeszcze większe.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.