Fazowski ruszył do Afryki! Już spotkały go małe problemy

Fazowski ruszył do Afryki! Już spotkały go małe problemy

Ostatnią dużą wyprawą Dawida Fazowskiego z kanału „Przez Świat Na Fazie” była półroczna podróż po Azji. Twórca zwiedził wtedy blisko 20 krajów i jak sam stwierdził, było niesamowicie. Właśnie dziś, ruszył jednak w dużo trudniejszą podróż - tym razem po kontynencie afrykańskim!


Zdjęciem na swoim Instagramie, Dawid poinformował dziś swoich widzów, że ruszył do Afryki. Jak pamiętamy z jego poprzednich materiałów, najpierw leci on samolotem do RPA, by później przemierzyć autostopem całą Afrykę kierując się cały czas na północ w kierunku Europy. Nie wykluczył jednak, że zawita też na chwilę do Azji, lecz jak sam mówi, "co będzie to będzie". Dawid jedzie bowiem bez dokładnie obmyślonej trasy.#przezswiatnafazie wzywali z głośników... Spoźniłem sie ale udało sie uprosić by wpuścili jeszcze do samolotu... 😀 wiec misja Afryka START!!!!!


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Faza Fazowski (@przez_swiat_na_fazie)


Jak widzimy, już na początku wyprawy, Dawid mógł mieć spore problemy. Mało brakowało i nie wyleciałby nawet samolotem do RPA. Wszystko dlatego, że spóźnił się na samolot, lecz udało mu się uprosić obsługę podczas gdy ta wzywała już go przez głośniki.

afryka

Wiele osób uważa wyprawę Dawida za niezwykle niebezpieczną. Sam wspomniał, że zamierza przejechać przez Somalię. Taki pomysł nie spodobał się jego widzom, ale uspokoił ich mówiąc, że odwiedzi tylko północną i rzekomo bezpieczną część tego kraju. Tak czy inaczej, możemy spodziewać się niezwykle emocjonujących przygód, a co za tym idzie także materiałów. Oby zawsze kończyły się pozytywnie.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO Z PRZYGODAMI DAWIDA. KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ NA FANPAGE.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.