Fazowski opublikował pierwszą część reportażu o Pablo Escobarze

Fazowski opublikował pierwszą część reportażu o Pablo Escobarze

Najpopularniejszy podróżnik na polskim YouTube - Dawid Fazowski, obecnie wraz ze swoją partnerką Sandrą znajduje się w Kolumbii. Już od ponad miesiąca para wspólnie realizuje tam reportaż o Pablo Escobarze, którego pierwsza część ujrzała w dniu wczorajszym światło dzienne.


Pablo Escobar to prawdopodobnie najbardziej znany baron narkotykowy na świecie. Jego historia została opowiedziana w filmach, serialach czy reportażach. Za realizację jednego z nich wziął się swego czasu Fazowski, co jakiś czas informując widzów, na jakim etapie jego realizacji się znajduje. Zadanie nie było łatwe, a momentami nawet bardzo niebezpieczne. W końcu jednak się udało się, a efekty wielotygodniowej pracy znajdziemy już na kanale Dawida.

Wczoraj na kanale Przez Świat na Fazie pojawiła się pierwsza część reportażu. W niej znajdziemy m.in. materiały z dzielnicy zbudowanej przez Pablo Escobara, jego prywatną rezydencję, czy ZOO. Całość obejrzycie poniżej:

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.