Fazowski z ostatnim odcinkiem trzeciej serii!

Fazowski z ostatnim odcinkiem trzeciej serii!

Dawid "Faza" Fazowski oznajmił na swoim Facebooku, że kończy trzecią serię swoich vlogów. Na jego kanale pojawił się także ostatni odcinek, w którym pokazuje, jak wyglądał jego powrót z wielomiesięcznej podróży. 


W specjalnym wpisie na Facebooku Fazowski ogłasza koniec trzeciej serii vlogów z podróży i dzieli się swoimi przemyśleniami. Pisze on o tym, że 8-miesięczna podróż bardzo dała mu się we znaki i jego kolejne wyprawy nie będą przekraczały więcej niż 6 miesięcy. Jednocześnie Faza zaznacza, że chociaż trzeci sezon się skończył, to sam Faza dopiero się zaczyna. Poniżej zobaczycie wpis wraz z ostatnim odcinkiem serii:Podczas trzeciej serii Faza podróżował głównie po Afryce. Wszystkie odcinki z podróży Fazowskiego są na jego kanale na YouTube i można je obejrzeć jak dobry serial. Z niecierpliwością czekamy na kolejne przygody i podróże Fazy. Zanim to jednak nastąpi, życzymy Fazie udanego odpoczynku, na który sobie zasłużył!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.