FaZe Clan zwycięzcą PGL Major Antwerp 2022

FaZe Clan zwycięzcą PGL Major Antwerp 2022

Dziś o godzinie 20:00 rozpoczął się wielki finał PGL Major Antwerp 2022. W wyczekiwanym meczu spotkało się broniące tytuł Natus Vincere ze znajdującym się w niesamowitej formie FaZe Clan.


Faworytem spotkania od początku było Natus Vincere. Mecz został rozegrany w systemie BO3, a my transmisję spotkania mogliśmy oglądać na kanale Izaka. Gracze FaZe wybrali mapę Inferno, natomiast gracze NaVi wybrali Nuke. Ewentualną dogrywką przy wyniku 1:1 miała być mapa Ancient. W pierwszej części mapy mieliśmy do czynienia z naprawdę wielkimi emocjami. Pierwsza połowa spotkania na Inferno należała do FaZe, które świetnie weszło w finałowe spotkanie. Po drugiej stronie natomiast, NaVi przejęło inicjatywę, doprowadzając do wyniku 15:15 i pierwszej dogrywki w finale. Ostatecznie Inferno padło łupem FaZe Clan 19:16.Drugą mapą było Nuke. FaZe ponownie pokazało swoją dominację w pierwszej części spotkania wygrywając stronę CT 10:5. Druga część mapy miała być znacznie bardziej zacięta i tak też było. Ostatecznie jednak FaZe wydarło w niej jedną rundę więcej niż NaVi i wygrało ostatecznie mapę 16:10. W ten sposób FaZe Clan zostało zwycięzcą PGL Major Antwerp 2022!

 Źródło fotografii: PGL 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.