Far Cry 5 na pierwszym oficjalnym zwiastunie!

Far Cry 5 na pierwszym oficjalnym zwiastunie!

W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami naprawdę solidnej dawki informacji na temat pewnej tajemniczej produkcji, której akcja miałaby toczyć się na Dzikim Zachodzie. Do tej pory pojawiały się tylko plotki i domysły - teraz natomiast wiemy już oficjalnie, że na tych terenach rozgrywać będzie się akcja nowej produkcji z serii Far Cry.
Na początku maja informowaliśmy Was o plotkach, jakie pojawiały się swego czasu w sieci odnośnie tytułowej gry. Do tej pory mogliśmy tylko snuć domysły, czy sceny nagrywane w północnej Montanie będą wykorzystane właśnie w materiałach promocyjnych wspomnianej produkcji. Dzisiaj wiemy już to oficjalnie - w Far Cry 5 przyjdzie nam zwiedzić tereny Montany. Do internetu trafiły cztery krótkie zwiastuny.

Więcej szczegółów dowiemy się natomiast już w nadchodzący piątek, kiedy to zapowiedziana jest światowa zapowiedź nowego tytułu. Jesteśmy niezwykle ciekawi jak tym razem firmie Ubisoft uda się z kolejnym, co by nie było, eksperymentem jeśli chodzi o umiejscowienie swojej nowej produkcji.


Co sądzicie o nowym Far Cry na Dzikim Zachodzie? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!