Far Cry 4 podbija Polską scenę YouTube!

Far Cry 4 podbija Polską scenę YouTube!

Najnowsza gra Ubisoftu mimo kilku problemów zbiera bardzo dobre oceny (8.9/10 gry-online). Na naszym podwórku gameplaye możemy obejrzeć u takich twórców jak: Rock, Rojo, Tivolt, Vertez, Lachu, Yoji czy Sarge The Player. Sam mogę się pochwalić, że dziś ukończyłem część fabularną, wypada świetnie.


Far-Cry-4-Logo-HD-wallpaper


Sama okładka wygląda bardzo ciekawie, a co się kryje w środku możecie obejrzeć na kanale Szakala, który nagrał unboxing. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Na drugiej stronie, twórcy opisują swoja grę. Jak? Przekonajcie się sami:


[quote]Podczas pobytu w tym pięknym kraju leżącym w Himalajach zostaniecie wciagnieci w wojnę domową, której celem jest obalenie samozwańczego tyrana Pagan-Mina: Poznajcie ogromny, otwarty świat, pełen nieprzewidywalnych sytuacji i niebezpieczeństw.[/quote]


Jeśli planujecie zakupić tą grę, to naprawdę nie ma sensu sobie spojlerować, oglądając ją na kanałach twórców internetowych. Zapewniam, że gra jest świetna, głównie to my decydujemy o losach gry, ponieważ musimy zadecydować którego kandydata na przyszłego przywódcę wspierać. Nie ma też obowiązku ciągłego przechodzenia misji fabularnej. Jeśli chcemy, możemy pomóc lokalnej populacji zwalczyć plagę z wężami, przejąć strażnice czy się nawet ścigać.  Dowodem może być ukończona fabuła gry w jakieś 13 godzin, natomiast z całej gry jest tylko 18% zrobione.


 

 

avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu