Far Cry 4 podbija Polską scenę YouTube!

Far Cry 4 podbija Polską scenę YouTube!

Najnowsza gra Ubisoftu mimo kilku problemów zbiera bardzo dobre oceny (8.9/10 gry-online). Na naszym podwórku gameplaye możemy obejrzeć u takich twórców jak: Rock, Rojo, Tivolt, Vertez, Lachu, Yoji czy Sarge The Player. Sam mogę się pochwalić, że dziś ukończyłem część fabularną, wypada świetnie.


Far-Cry-4-Logo-HD-wallpaper


Sama okładka wygląda bardzo ciekawie, a co się kryje w środku możecie obejrzeć na kanale Szakala, który nagrał unboxing. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Na drugiej stronie, twórcy opisują swoja grę. Jak? Przekonajcie się sami:


[quote]Podczas pobytu w tym pięknym kraju leżącym w Himalajach zostaniecie wciagnieci w wojnę domową, której celem jest obalenie samozwańczego tyrana Pagan-Mina: Poznajcie ogromny, otwarty świat, pełen nieprzewidywalnych sytuacji i niebezpieczeństw.[/quote]


Jeśli planujecie zakupić tą grę, to naprawdę nie ma sensu sobie spojlerować, oglądając ją na kanałach twórców internetowych. Zapewniam, że gra jest świetna, głównie to my decydujemy o losach gry, ponieważ musimy zadecydować którego kandydata na przyszłego przywódcę wspierać. Nie ma też obowiązku ciągłego przechodzenia misji fabularnej. Jeśli chcemy, możemy pomóc lokalnej populacji zwalczyć plagę z wężami, przejąć strażnice czy się nawet ścigać.  Dowodem może być ukończona fabuła gry w jakieś 13 godzin, natomiast z całej gry jest tylko 18% zrobione.


 

 

avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!