Far Cry 3 do pobrania za darmo

Far Cry 3 do pobrania za darmo

Far Cry 3 to kultowe już wydanie serii gier Ubisoftu. Teraz produkcja jest do pobrania całkowicie za darmo. Należy się jednak pospieszyć.


Podczas gdy premiera Far Cry 6 zbliża się wielkimi krokami, niemałym zainteresowaniem cieszą się poprzednie części popularnej serii. Jedną z nich bez wątpienia jest Far Cry 3, która według wielu opinii jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą odsłoną gry akcji.

Teraz Far Cry 3 jest do pobrania całkowicie za darmo. Grę możecie ściągnąć bez żadnych opłat za pośrednictwem Ubisoft Store. Pamiętajcie jednak, żeby nie zwlekać. Tytuł dodacie za darmo do swojej biblioteki do 11 września.W Far Cry 3 wcielamy się w postać Jasona Brody’ego, który ląduje na pełnej niebezpieczeństw wyspie. W grze musimy podjąć się ratowania naszych bliskich osób, które zostały pojmane, a na drodze staje nam psychopatyczna grupa.

Swego czasu serie z tej części produkcji Ubisoftu były najpopularniejszymi gamingowymi produkcjami na polskim YouTube. Odcinki topowych twórców z przygody zdobywały regularnie setki tysięcy wyświetleń i cieszyły się świetnym odbiorem społeczności.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.