Fantasy Collection zakończone. A wielkim zwycięzcą został…

Fantasy Collection zakończone. A wielkim zwycięzcą został…

Współpraca pomiędzy nimi to jeden z kilku wzorców crossowania się na YouTube. Lachu, Jcob, Kamyk, Dev, Vibe, N3jxiom, Koza oraz Wojciech to najpopularniejsi gracze FIFY w Polsce. Ich wspólna seria właśnie dzisiaj została zakończona! Zwycięzcą okazał się najpopularniejszy fifacz w Polsce, który właśnie dziś po raz pierwszy pojawił się w rankingu TOP100 polskiego YouTube – Lachu.


Fantasy Collection to nic innego jak rywalizacja ośmiu YouTuberów pomiędzy sobą. Warunek jest jednak taki, że mogą grać jedynie reprezentantami 8 krajów, które zagrają w czerwcu na piłkarskim Euro2016. O jakie drużyny narodowe chodzi? M.in. Hiszpania, Niemcy, Anglia, Belgia, Portugalia, Rosja, Szwajcaria oraz Turcja.


Cała seria rozpoczęła się pod koniec stycznia. Przez pierwsze 10 odcinków YouTuberzy otwierali paczki z kartami piłkarzy, których następnie wykorzystywali w swoich składach. W kolejnym filmie fifacze prezentują swoje końcowe ekipy, a następnie zaczynają już fazę grupową.


FC3


Uczestnicy serii podzielili się na dwie grupy. Każdy grał z każdym dwukrotnie, żeby materiał mógł pojawić się na kanałach obu YouTuberów. Grupy wyglądały tak:


FC


FC2


Z grupy A na pierwszym miejscu wyszedł Jcob, a tuż za nim Lachu. Natomiast w drugiej tabeli z pierwszego miejsca awansował Kamyk, następnie Wojciech. Do wielkiego finału awansowali Lachu oraz Jcob, za to mecz o 3 miejsce rozegrali Kamyk z Wojciechem. Po emocjonującym dwumeczu wielkim zwycięzcą serii Fantasy Collection został Lachu, a najniższy stopień na podium przypadł Kamykowi.


Poniżej możecie obejrzeć decydujące mecze, my natomiast dziękujemy chłopakom za fantastyczne dwa miesiące spędzone na oglądaniu tej serii.


Podobała Wam się ta seria? Piszcie w komentarzach.


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!