Fantasy Collection zakończone. A wielkim zwycięzcą został…

Fantasy Collection zakończone. A wielkim zwycięzcą został…

Współpraca pomiędzy nimi to jeden z kilku wzorców crossowania się na YouTube. Lachu, Jcob, Kamyk, Dev, Vibe, N3jxiom, Koza oraz Wojciech to najpopularniejsi gracze FIFY w Polsce. Ich wspólna seria właśnie dzisiaj została zakończona! Zwycięzcą okazał się najpopularniejszy fifacz w Polsce, który właśnie dziś po raz pierwszy pojawił się w rankingu TOP100 polskiego YouTube – Lachu.


Fantasy Collection to nic innego jak rywalizacja ośmiu YouTuberów pomiędzy sobą. Warunek jest jednak taki, że mogą grać jedynie reprezentantami 8 krajów, które zagrają w czerwcu na piłkarskim Euro2016. O jakie drużyny narodowe chodzi? M.in. Hiszpania, Niemcy, Anglia, Belgia, Portugalia, Rosja, Szwajcaria oraz Turcja.


Cała seria rozpoczęła się pod koniec stycznia. Przez pierwsze 10 odcinków YouTuberzy otwierali paczki z kartami piłkarzy, których następnie wykorzystywali w swoich składach. W kolejnym filmie fifacze prezentują swoje końcowe ekipy, a następnie zaczynają już fazę grupową.


FC3


Uczestnicy serii podzielili się na dwie grupy. Każdy grał z każdym dwukrotnie, żeby materiał mógł pojawić się na kanałach obu YouTuberów. Grupy wyglądały tak:


FC


FC2


Z grupy A na pierwszym miejscu wyszedł Jcob, a tuż za nim Lachu. Natomiast w drugiej tabeli z pierwszego miejsca awansował Kamyk, następnie Wojciech. Do wielkiego finału awansowali Lachu oraz Jcob, za to mecz o 3 miejsce rozegrali Kamyk z Wojciechem. Po emocjonującym dwumeczu wielkim zwycięzcą serii Fantasy Collection został Lachu, a najniższy stopień na podium przypadł Kamykowi.


Poniżej możecie obejrzeć decydujące mecze, my natomiast dziękujemy chłopakom za fantastyczne dwa miesiące spędzone na oglądaniu tej serii.


Podobała Wam się ta seria? Piszcie w komentarzach.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.