Znamy datę filmowej premiery

Znamy datę filmowej premiery "Fanatyka" - najpopularniejszej polskiej pasty!

Nareszcie doczekaliśmy się konkretnych informacji o premierze "Fanatyka", czyli najpopularniejszej polskiej pasty autorstwa Malcoma XD o fanatyku wędkarstwa. Premiera wyczekiwanego przez internautów filmu już w Wigilię!


Z pewnością większość polskich internautów zna pastę, która zaczyna się słowami "Mój stary to fanatyk wędkarstwa". Stała się ona już niemal kultowa, powstało nawet wiele jej przeróbek, ale po dwóch latach produkcji jej oryginalna wersja trafi na ekrany naszych telewizorów! Zobaczcie trailer:Rolę tytułowego fanatyka odgrywa Piotr Cyrwus. Oprócz niego w filmie pojawia się m.in.: Marian Dzięgiel, Jacek Strama czy Jan Nowicki - to nazwiska, które powinny być znane każdemu. Film będzie dystrybuowany za pomocą platformy Showmax, gdzie będzie można go obejrzeć już 24 grudnia. Data premiery nie jest przypadkowa, gdyż łączy się ona z fabułą. Film będzie mógł zobaczyć każdy, bo na Showmaxie dostępny jest darmowy dwutygodniowy okres próbny. Przewidywane są również projekcje w kinach studyjnych w kilkunastu miastach w Polsce. Więcej informacji o filmie przeczytacie tutaj:Film jest krótkometrażowy i trwa około 30 minut. Jednak jeśli komuś aż tak spodoba się film Michała Tylki, czyli reżysera produkcji, to mamy dobre informacje! Michał Tylka, czyli reżyser filmu i Malcolm XD, czyli autor scenariusza współpracują nad 10-odcinkowym serialem o roboczym tytule "Malcolm XD", który ma być osadzony w konwencji tworzonych przez niego past.

Na "Fanatyka" już od długiego czasu czekało wielu internautów i jest to prawdopodobnie pierwszy przypadek zekranizowania pasty w tak profesjonalny sposób. Jesteśmy bardzo ciekawi efektów!

 

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.