ROJO powraca do nagrywania serii Fallout!

ROJO powraca do nagrywania serii Fallout!

Każdy gracz ma w swoim inwentarzu taką grę, lub serię, która szczególnie utknęła mu w pamięci i darzy ją niezwykłym sentymentem. Dla ROJA taką serią jest Fallout, którą traktuje z ogromnym szacunkiem. Dzisiaj nadarzyła się okazja, żeby jeszcze raz powrócić wspomnieniami do lat dziewięćdziesiątych.


Wszystko to ze względu na wydanego ostatnio moda do drugiej części gry Fallout. Mowa o Fallout 1.5 - Resurrection Modktóry zapowiadany był już od kilku lat. Jest to prawdopodobnie największa modyfikacja do produkcji Black Isle Studios zawierająca całkowicie nową fabułę wystarczającą na ponad 20 godzin zabawy, nowe zadania, postacie, lokacje. Wszystko to tworzone przez grupę czeskich zapaleńców, którzy są wielkimi fanami serii Fallout. Jak sami twierdzą - stworzyli coś, co oferuje więcej niż podstawowa wersja gry. Takiej okazji nie mógł przepuścić Patryk Rojewski, który darzy tę serię niezwykłym szacunkiem. Na razie opublikował tylko jeden materiał, zaznaczył jednak, że jest szansa na to, że nagra całą przygodę, lecz najpierw musi sam zwiedzić ten nowy świat. Film możecie obejrzeć poniżej:
Zapraszamy Was również do zerknięcia na jeden z pierwszych odcinków serii Sentymentalnie przez gry, w którym Patryk opowiedział dlaczego tak naprawdę pokochał świat post-apo:
Co sądzicie o serii Fallout? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!