Faktokalipsa u Topowej Dychy - 100 faktów w 10 dni!

Faktokalipsa u Topowej Dychy - 100 faktów w 10 dni!

Topowa Dycha to kanał Artura Filipowicza, który jako jeden z pierwszych wśród polskich twórców YouTube do tematu ciekawostek podszedł w sposób profesjonalny. Pierwszy odcinek opublikował 6 maja 2014 roku. Do tej pory powstało już wiele odcinków na tematy związane z kosmosem, sektami, anomaliami medycznymi oraz sprawami  związanymi  z naszą codzienną egzystencją.


Autor po 0siągnięciu 500 tysięcy widzów obiecał swoim fanom przygotować  dla nich coś specjalnego. Jak się okazało, nie będzie to jeden zwykły jubileuszowy filmik, lecz cały maraton! Wczoraj na swoim kanale twórca ogłosił start 10 dniowego maratonu, który rozpocznie się już dziś! W każdym z materiałów dowiemy się 10 faktów na tematy, które zapewne przygotowane są na tę specjalną okazję. Daje to aż 100 ciekawych informacji, którymi możecie pochwalić się wśród grupy znajomych! Dodatkowo całą akcje urozmaicą goście specjalni! Artur zdradził specjalnie dla naszego portalu, że będzie to m.in. Yoczook i Dakann! Pamiętajcie, że przez cały okres trwania maratonu, w komentarzach możecie zadawać pytania, na które twórca odpowie 11 dnia w specjalnym Q&A!Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu! Jeśli wcześniej nie mieliście styczności z kanałem "Topowa Dycha", to macie dużo do nadrobienia. W szczególności jeśli jesteście osobami, które lubią dużo wiedzieć na tematy owiane tajemnicą, bądź takie, które wiele osób uznaje za prawdę, a w rzeczywistości są one mitami niemającymi swojego potwierdzenia w rzeczywistości.


To nie koniec atrakcji na kanale Artura! Youtuber przekazał nam, że już wkrótce na jego kanale wiele będzie się działo, gdyż planuje wprowadzenie nowego formatu, w którym nie będzie odliczał od 10.  Jesteśmy ciekawi o co chodzi, ale teraz nie pozostało nam nic więcej jak czekać i oglądać każdy kolejny materiał Artura!


Jak myślicie, jakie tematy autor poruszy w swoich materiałach? 
Może wyczekujecie konkretnego tematu, na który jak dotąd nikt nie nagrał ciekawego odcinka? Piszcie w komentarzach!


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu